O nás

GT Mark Česká republika

Česká společnost GT Mark vznikl jako dceřiná společnost slovenské společnosti GT Mark s.r.o.. Patříme mezi menší společnosti se sídlem v moravském městě Židlochovice. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se mu pomoci s výběrem té správné technologie na trvalé značení. Námi dodávané značící technologie jsou na českém a slovenském trhu velmi oblíbené především díky vysoké kvalitě zpracování, dlouhé životnosti a výborným výsledkům značení. Česká společnost GT Mark je partnerskou firmou firem GT Mark s.r.o., Marksys s.r.o. a JCZ.

Náš tým GT Mark se vyznačuje dlouholetými zkušenostmi, které každý den aplikujeme do praxe. Dodáváme samostatné průmyslové zařízení jako jsou lasery, mikrobody nebo razníky, také komplexní pracoviště, které fungují v automatickém režimu. Každé z těchto zařízení umíme upravit přesně dle požadavků zákazníka.

Rychlá pomůcka pro Vás, pokud potřebujete něco označit zní: Pokud je materiál, který chcete označit pevného skupenství, tak ho na 95% dokážeme označit. 🙂Kde sídlíme?

Naleznete nás v google mapách pod názvem GT Mark Česká republika na adrese Nádražní 316, Židlochovice. Sídlíme v prvním patře budovy ADOSA a pro vstup do budovy se nám prosím ozvěte na telefonním čísle 777 738 641.


Bez vzorků to nepůjde…

Pro doporučení vhodné technologie potřebujeme vždy vzorky materiálu. Na daném vzorku otestujeme námi doporučenou technologii. Výsledek značení pak uvidíte na vlastní oči. Ke každému vzorku dostanete protokol ze vzorkování, který vám jasně a výstižně vysvětlí proč jsme danou technologii vybrali.