Zakázkové značení

Pokud pro vás investice do značícího stroje není efektivní, nabízíme vám zakázkové značení vašich produktů. Na zakázku označíme libovolně velké řady výrobků a dílů. Nabízíme možnost laserového, mikroúderového a tepelného zakázkového značení. Naše systémy umožňují značit alfanumerické znaky libovolných tvarů, fontů, loga, čárové kódy, kódy Datamatrix, loga podle předlohy a podobně. Cena zakázky je kalkulována vždy individuálně dle množství dílů či velikosti popisu. Zakázkové značení je vhodné jak pro ty, kterým se investice do značícího zařízení nevyplatí, tak také pro ty, kteří ještě nevědí, která technologie je pro ně vhodná.


Značení laserem:

Laserový paprsek při kontaktu s materiálem mění povrchové vlastnosti hmoty a dochází k vytvoření kontrastního značení. Laserem lze označovat materiály: kalené, nekalené, zušlechtěnou ocel, litinu, titan, mosaz, bronz, hliník a jeho slitiny včetně eloxovaných povrchů, slinutý karbid, zlato, stříbro, plasty, vícevrstvé a pigmentové plasty, gumu, samolepící fólie, dřevo, sklo a papír. Ostatní netradiční materiály je třeba vyzkoušet.


Značení mikrobodem:

Mikroúder jednotlivě tvoří body vedle sebe a tím vytváří písmena, číslice, loga nebo 2D-kódy na povrchu materiálů, jako jsou kalené, nekalené, zušlechtěná ocel (do tvrdosti 67HRC), litina, titan, mosaz, bronz, hliník a jeho slitiny včetně eloxovaných povrchů, slinutý karbid, zlato, stříbro, plasty, vícevrstvé a pigmentové fólie, výrobky s povrchovými úpravami a dřevo. Pohyb hrotu ve značícím okně řídí řídící jednotka (kontroler) nebo přídavné PC. Přídavnou osou Théta je možné značit i po obvodu. Standardní typy materiálů dosahují hloubky značení cca 0,01 až 0,5 mm. Hloubku a šířku bodu lze regulovat.

Mikroúder označí materiály, jako jsou kalená, nekalená, zušlechtěná ocel (do tvrdosti 67HRC), litina, titan, mosaz, bronz, hliník a jeho slitiny včetně eloxovaných povrchů, slinutý karbid, zlato, stříbro, plasty, vícevrstvé a pigmentové fólie, výrobky s povrchovými úpravami a dřevo. Ostatní netradiční materiály je třeba vyzkoušet.

KONTAKTUJTE NÁS A ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

Nevíte si rady s výběrem vhodné technologie? Kontaktujte nás.