Odsávače BOFA

Odsávací systémy BOFA pro laserové systémy. Odsávání zplodin při značení nebo gravírování laserem má dva hlavní aspekty. Hlavním důvodem použití odsávání je odsávání zplodin, které jsou zdraví škodlivé. Dále slouží k zajištění čistého pracovního prostoru a hlavně optiky laseru. Odsavače BOFA jsou navrženy, aby přesně splňovaly všechny požadavky na práci s moderními laserovými technologiemi.

Aplikace:

Servis a technická podpora:

Na všechna dodávaná odsávací zařízení zajišťujeme technickou podporu, servis a spotřební díly (filtry).


BOFA AD Access

Odsavač BOFA AD Access určený k odsávání a filtraci zplodin značení za účelem zachování bezpečných pracovních podmínek obsluhy a kvality produktu. AD Access kombinuje nízkou cenu s výkonem, který odpovídá nízké pracovní zátěži. Standardně je součástí dodávky indikátor stavu filtrů a třístupňová filtrace: předfiltr DeepPleat, HEPA a chemická část. Airflow: 180m3 za hodinu.


BOFA AD Nano

Odsavač AD Nano určený k odsávání a filtraci laserových zplodin pro lehké až středně náročné aplikace značení. Jednotka AD Nano určená jako kompaktní systém odsávání pro průmyslové prostředí v malém měřítku. Technologie DUO s reverzním průtokem vzduchu a DeepPleat zvyšuje výkon filtrů a zajišťuje delší životnost filtrů. Airflow: 170m3 za hodinu.


BOFA AD Oracle SA iQ

Technologicky nejpokročilejší kompaktní laserový odsavač BOFA. Oracle SA iQ byl vylepšen o operační systém BOQ iQ, RFA a ACF technologie a má integrovány jedinečné funkce. Operační systém iQ funguje na více úrovních, ze kterých lze čerpat zpětně informace o zplodinách značení. Systém disponuje regulací výkonu na těle jednotky. Airflow: 380m3 za hodinu.KONTAKTUJTE NÁS A ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

Nevíte si rady s výběrem vhodné technologie? Kontaktujte nás.