Zakázkové značení nástrojů pro dentální hygienu

Novy-projekt-38-e1668611517751.jpg

Zakázkové značení nástrojů pro dentální hygienu

Pokud na ivestici do laserové technologie nemáte peněžní prostředky, nabízíme vám službu zakázkového značení. Tak jak to dělá dlouhá léta i MK Dent. Spolupráce začala nevinně pár kusy nástrojů a momentálně zakázkově značíme pravidelně každý měsíc. Spolupráci si neumíme vynachválit, za ta léta už přesně víme kde a jak co označit.


JAKÝM LASEREM ZAKÁZKOVĚ ZNAČÍME NÁSTROJE?

Vzhledem k tomu, že většina popisovaných dílů (nástrojů) je z chirurgické oceli, používáme vláknový laser AIO. Jedná se o nejmenší vláknový laser na světě, který disponuje výkonem klasického konvenčního vláknového laseru. Tento typ laseru se nám osvědčil i pro značení plastů, které jsou nejčastěji v odvětví stomatologie PC (polykarbonát). Výkonový rozsah této kategorie laserů je 20W, 30W a 50W. Na produkty do stomatologie používáme pouze 20W s optikou F254 (značící pole 170 x 170 mm).


JAK DLOUHO TRVÁ ZNAČENÍ?

Značíme vždy logo a v některých případech sériová čísla nebo kódy. Vzhledem k velikosti loga (ca 3 mm) nebo textu je objekt vyznačen za méně než 2 sekundy. Tento popis je trvalý, nesmazatelný, odolá dezinfekci a je sterilizovatelný v autoklávu nebo horkovzdušném sterilizátoru. Výsledný popis značení je povrchový a nezasahuje do materiálu. Takový typ značení je ve stomatologii nutný, jinak by se na hrubém povrchu značení usazovalo více bakterií.


JAKÝ NEJMENŠÍ TEXT NEBO LOGO DOKÁŽEME VYZNAČIT?

Tento typ otázky dostáváme často. Průměr paprsku je v závislosti na použité šošovce kolem 0,1 mm. To znamená, že nejmenší znak může být velký cca 0,5 mm. Druhá věc je, jestli to lidské oko rozpozná. Nejvíce se nám osvědčila velikost loga a textu 3 mm na chirurgické oceli. U jiných materiálů to může být jiné.
JAKÁ JE CENA ZA ZAKÁZKOVÉ ZNAČENÍ?

Cenu za kus nebo celou sérii stanovujeme individuálně podle počtu kusů, opakovatelnosti značení a doby značení.

JAKÝ JE DODACÍ TERMÍN?

Dodací termíny jsou závislé na počtu kusů. Snažíme se vždy dokončit zakázkové značení do jednoho nebo dvou dnů. V některých případech lze počkat na označené díly na místě.


DÁVÁ VÁM ZAKÁZKOVÉ ZNAČENÍ VÝZNAM?

Pokud Vás zakázkové značení zaujalo, můžete nás kontaktovat telefonicky nebo přes mail info@gtmark.cz.

CO VŠECHNO POTŘEBUJEME K ZAKÁZKOVÉMU ZNAČENÍ?

Základem je, abyste dodali díly ke značení. Potom potřebujeme vědět co a kam chcete značit. Musíte mít promyšlený obsah textu, velikost textu, použitý font písma. Podporujeme formáty loga: CDR, PDF, DWG, DXF, JPG, IGES, STEP a podobně. V případě, že přesně nevíte, co a jak kam chcete vyznačit, pomůžeme vám a promyslíme to spolu.